Unanswered forum topics

Primary tabs

Topic Forum
M49, galàxia a Virgo
by rbosque on Thu, 21/03/2013 - 22:47
Projecte: catàleg Messier
M28, cúmul globular a Sagittarius
by rbosque on Mon, 04/02/2013 - 22:57
Projecte: catàleg Messier
Eclipsis de Sol per l'any 2013
by rbosque on Mon, 04/02/2013 - 17:22
Heliografia
Eclipsis de lluna per l'any 2013
by rbosque on Mon, 04/02/2013 - 17:20
Selenografia
M26, cúmul obert a Scutum
by rbosque on Mon, 04/02/2013 - 16:14
Projecte: catàleg Messier
M25, cúmul obert a Sagittarius
by rbosque on Mon, 04/02/2013 - 16:11
Projecte: catàleg Messier
M22, cúmul globular a Sagittarius
by rbosque on Fri, 01/02/2013 - 13:33
Projecte: catàleg Messier
M21, cúmul obert a Sagittarius
by rbosque on Fri, 01/02/2013 - 13:27
Projecte: catàleg Messier
Seguimiento de Apophis por web
by [email protected] on Wed, 09/01/2013 - 10:43
Cossos Menors
Otro caballito
by Christian on Wed, 02/01/2013 - 23:50
Astrofotografia
Hay un cúmulo estelar 'camuflado' entre la Tierra y Orión
by [email protected] on Wed, 14/11/2012 - 07:49
Cel Profund
Nuestra historia en un minuto
by [email protected] on Wed, 14/11/2012 - 07:46
La Terra
Eclipsi de Sol a Australia
by georgina on Mon, 12/11/2012 - 19:50
Heliografia
L93 Dionisius
by Mira on Sun, 11/11/2012 - 10:07
Projecte Lunar 100
M19, cúmul globular a Ophiuchus
by rbosque on Fri, 09/11/2012 - 17:43
Projecte: catàleg Messier
M18, cúmul obert a Sagittarius
by rbosque on Fri, 09/11/2012 - 17:38
Projecte: catàleg Messier
Regalo caja de flats
by Christian on Sun, 14/10/2012 - 19:47
Equips Astronòmics
Venda Telescopi Maksutov 90mm
by Ricard-Salvo on Sun, 07/10/2012 - 18:40
Equips Astronòmics
Las escalas del universo
by [email protected] on Tue, 18/09/2012 - 13:03
General d'astronomia
Saturn a la posta
by David on Sat, 11/08/2012 - 13:03
Saturn